SIKÇA SORULAN SORULAR

Kargom ne zaman ulaşır?
 
Hafta içi (iş günlerinde) 16:00'a kadar verilen siparişler, aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Bulunduğunuz lokasyona göre 2-5 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılır. Siparişleriniz kargoya akşam teslim edilmekte ve akabinde sizlere mail ve sms yoluyla bilgi verilmektedir. İletilen kargo takip numaranızla, seçmiş olduğunuz kargo şirketi sayfasından sipariş takibinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
 
Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?
 
Siparişiniz için teslimat adresi değiştirmek isterseniz 0212 567 26 24 numaralı çağrı merkezimizden veya [email protected] mail adresimizden tarafımıza bildirerek gerçekleştirebilirsiniz.
 
Siparişim ben adresimde yokken gelmiş, ne yapmalıyım?
 
Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz www.forangels.com’a iade edilir.
 
Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?
 
Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.
 
Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?
 
Alışverişlerinizde kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Banka kartları ile yapılan alışverişlerin iade süresi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.
 
Kapıda ödeme yapabilir miyim?
 
Kapıda Ödeme Hizmetimiz ile "Kapıda Nakit Ödeme" ve "Kapıda Kredi Kartı" ile ödeme yapabilirsiniz.
 
Havale-Eft ile ödeme yapabilir miyim?
 
Alışverişlerinizde Havale/Eft seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu seçenek, ödeme sayfasında yer almaktadır.
 
İade işleminden sonra ne yapmalıyım?
 
İade kargolarınızın takibini kargodan alacağınız takip numarası ile yapabilirsiniz. Tarafımıza ulaştıktan sonra iade süreci başlar ve işlem sıranız geldiğinde tarafınıza bilgi maili gönderilir. İşleme alınma süresi maksimum 10 iş gününü bulabilir, bu süreyi bekleyebilirsiniz.
 
 
Değişim yapabilir miyim?
 
Ürünün kullanılmaması durumunda, teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 gün içerisinde faturanız ile birlikte değişim yapabilirsiniz.

 

 

C14FL2GHEMJM0Q5E60MG