İADE & DEĞİŞİM

 

Forangels.com olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Güzel bir alışveriş deneyimi yaşamanızı dileriz. Ancak herhangi bir sebeple ürünümüzden memnun kalmazsanız bu durumda iade hakkınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

DEĞİŞİM

 

Firmamızda ürün ve beden değişimi yapılmamaktadır.

 

İADE

 

İade süresi fatura tarihinden itibaren 14 gündür.

Ürünler kullanılmamış olmalı ve herhangi bir deformasyon olmamalıdır. Ürün etiketleri üzerinde olmalıdır. Ürünleri size en yakın MNG KARGO şubesinden  anlaşma kodumuz ile iade adresimize karşı ödemeli gönderebilirsiniz.

İadeniz firmamız tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra bilgilendirme mesajı alacaksınız. Ödeme yönteminize göre kredi-banka kartınıza iadeniz 1-7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

Mng Kargo Anlaşma Kodumuz: 320694805

İade Adresimiz: Orta Mh. Topkapı Maltepe Cd. No:46-48 K:3 No:30 Nebati İş Merkezi Bayrampaşa/İstanbul
 

 

İadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.(13TL) Ürünlerin size ulaşması amacıyla ödediğiniz Kargo Ücreti ve Kapıda Ödemeli siparişlerinizde tahsil edilen Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli iade edilmemektedir


 
İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ MNG KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDERİLEN GÖNDERİLERİN KARGO ÜCRETLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAMAKTADIR.

 

Outlet ürünlerde İADE ve DEĞİŞİM YOKTUR.

 

Siparişim Ayıplı/Defolu/Yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım?

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, faturası ile birlikte size en yakın MNG KARGO şubesinden anlaşma kodumuz ile karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Hasarlı Ürününüz Forangels.com’ a ulaştığında iade işleminiz hızla tamamlanır ve bu konuda size bilgi verilir.

 

Ayıplı/Defolu/Yanlış ürünlerde kargo ücreti firmamıza aittir.

 

Ürün İadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek?

Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.

* Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz, taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 7 iş günü içerisinde kartınıza iade edilir.

* Ödemenizi debit kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza havale /eft yoluyla 7 iş günü içerisinde iade edilir.

* Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir.

 

İadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Anlaşmalı kargolarımız ile gönderim sağlayabilirsiniz.

Karşı ödemeli gönderdiğiniz kargolarınız içerideki bakiyenizden(ürün fiyatından) düşülecektir. Kapıda ödemeli siparişlerde ödenen kapıda ödeme bedeli iade edilmez.

 

Ürün İadesi Hesabıma Neden Geçmedi?

Vermiş olduğunuz IBAN dan kaynaklı bir sorun olabilir. Detaylı bilgi için Whatsapp Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. 0(549) 641 04 30

 

 

 

Keyifli Alışverişler Dileriz...

C14FL2GHEMJM0Q5E60MG